В Бахмутському районі транспортне сполучення не відновлюється

Дата: 25.05.2020 10:52

Транспортне сполучення між населеними пунктами Бахмутського району та містом Бахмут поки не відновлено.

За рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 травня 2020  року , у зв’язку з тим, що   за інформацією Міністерства охорони здоров’я України від 22 травня 2020 року  у Донецькій області за останні 7 днів показник 1 (інцидентність) складає 0,51; показник 2 (завантаженість ліжок) складає 2,24; показник 3 (охоплення тестуванням) складає 3,68 на 100 тис. населення, що не відповідає вимогам п. 4 Постанови щодо послаблення протиепідемічних заходів .

В Донецькій області послаблення протиепідемічних заходів наразі здійснюватися не буде. Тому дозволу на  регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом уміському, приміському, міжміському внутрішньообласному та міжнародному сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб  поки не отримано.