Бахмутський район представляв освітні заклади

Дата: 22.05.2020 12:21

21.05.2020 з робочою поїздкою  Бахмутський район відвідали  заступник голови Донецької облдержадміністрації  Юлія Костюніна, директор департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Тетяна Сідашева, радник голови Донецької облдержадміністрації Тамара Лук’янчук.

Зустрічали гостей голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна, начальник відділу освіти Бахмутської райдержадміністрації Світлана Гатченко. Делегація відвідала Миронівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1, де оглянули  результати ремонтних робіт: відновлену покрівлю спортивної зали та даху частини шкільної будівлі, встановлення нових пластикових вікон, які створюють безпечні та сучасні умови для навчання.

Під час зустрічі гості цікавилися обладнанням класів НУШ, із задоволенням оглянули візитну картку закладу – шкільну музейну кімнату «Чарівний світ мистецтва».

Узгодили плани подальшої співпраці з питання облаштування шкільного харчоблоку та ремонту вестибюля.

Робочий візит продовжився  у Світлодарському НВК. Гості  мали змогу взяти участь в онлайн уроках з математики, де   випускники 11 класів готувалися до ЗНО.  Оглянули участь дітей у дистанційній лабораторній роботі з фізики. Взяли участь у  віртуальній  практичній роботі з використанням електронного мікроскопу в кабінеті біології. Делегація відвідала Світлодарську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де  оглянули відремонтовану малу спортивну залу, їдальню та аварійний стан великої спортивної зали, ремонт якої увійшов до програми «Спроможна школа для кращих результатів».

По закінченню робочої поїздки Юлія Костюніна  підвела підсумки та надала  рекомендації для подальшої роботи.