Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

В Бахмутському районі повністю відновили 16 будинків

Переглядів: 563

Під час робочої поїздки заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін оглянув перші будники, які були відремонтовані за рахунок обласного матеріального резерву.

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна зазначила, що першими відгукнулися мешканці селища Луганського і саме завдяки їм покрівлі були відремонтовані дуже швидко. Вартість будівельних матеріалів для кожного домогосподарства  різна: від 2 до 14 тисяч грн..Для родин це суттєва допомога в бюджет. Серед  тих, хто відремонтував покрівлі є і пенсіонери, і багатодітні родини. Нагадаємо, що обмежень для отримання допомоги у вигляді будівельних матеріалів не було, головною умовою  вважалося наявність пошкоджень внаслідок обстрілів та документів на будинки.

Власники домогосподарств подякували Вадиму Філашкіну за допомогу з боку Донецької облдержадміністрації, а він в свою чергу повідомив , що в червні розпочнуться відновлювальні роботи силами ДСНС. З боку райдержадміністрації необхідно буде створити умови для проживання та харчування бригад.

Тільки у 2020 році за рахунок обласного  матеріального резерву було відновлено покрівлю Миронівської ЗОШ № 1, замінено 20 вікон в двох школах та перекрито покрівлю в гаражі Луганської ЗОШ. Роботи тривають.« повернутися до списку новин