В Бахмутському районі розпочато ремонт доріг

Дата: 18.05.2020 14:56

Підрядна організація розпочала ремонт доріг загального користування місцевого значення  по Бахмутському району.

Фахівці ТОВ «Славдорстрой» зараз проводять ремонт на території села Кодема. На ділянці працює 4 одиниці техніки, роботи ведуться з дотриманням вимог. Голова Бахмутської райдержадміністрації  Тетяна Єрохіна під час робочої поїздки звернула увагу на якість та терміни виконання робіт.

Згідно планів виконання робіт з ремонту дорожнього одягу та покриття автомобільних доріг загального користування місцевого значення по Бахмутському району Донецької області  будуть відбуватися ремонти доріг Бахмут- Часів Яр – Калинівка, Миронівка- Криничне – Воздвиженка, Світлодарськ – Миронівка ( на Попасну).