В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

13 травня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна в онлайн-режимі провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянуто 2 заяви. За результатами розгляду документів малозабезпеченим сім’ям буде призначена державна соціальна допомога.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянуто 1 заява щодо призначення житлової субсидії. За результатами розгляду заявнику буде призначена житлова субсидія.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 7 заяв ВПО. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. Внутрішньо переміщеним особам будуть призначенні різні види соціальних виплат.