В Бахмутському районі привітали ветеранів

Дата: 08.05.2020 11:50

Словами вдячності, подарунками та квітами привітала голова Бахмутської райдержадміністрації ветерана війни, мешканця Часів Яру Орленка Віктора Михайловича.
Віктор Михайлович, 1926 року народження, з 1943 по1945 роки  брав  участь у складі артилерійської дивізії у війні проти гітлерівської Німеччини, за проявлену мужність нагороджений медаллю «За відвагу» та ювілейнимі нагородами. Далі була  робота на підприємствах міста.

Тетяна Іванівна  поспілкувалася з ветераном, розпитала про стан здоров’я, чи є якість проблемні питання і чим може допомогти адміністрація та місцева влада. Ветеран згадав події війни, своїх бойових друзів та побажав всім миру.

Голова Громадської організації "Бахмутська організація ветеранів війни, праці, збройних сил та правопорядку" Людмила Соколко  також привітала ветерана з наступаючим святом Перемоги та запевнила, що і в подальшому  ветерани війни будуть отримувати допомогу від організації та влади.

Голова райдержадміністрації вручила подарунок та квіти  з побажаннями здоров’я, благополуччя та миру.