У Бахмутському районі стартувало впровадження програм, розроблених інститутами громадського суспільства

Дата: 07.05.2020 14:07

Наприкінці квітня підведено підсумки конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету. Перемогу отримали шість громадських організацій Бахмутського району. Основною метою всіх програм є підтримка людей похилого віку.

Громадські організації - переможці конкурсу майже одночасно розпочали роботу щодо реалізації власних ініціатив.

З нагоди 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вже сьогодні розпочато впровадження заходів програми Громадської організації "Бахмутська організація ветеранів війни, праці, збройних сил та правопорядку" "Ветерани. Пам'ять - в турботі". В межах програми ветеранів Бахмутського району привітають святковими листівками, квітами. Окрім цього, фронтовики отримають адресну допомогу, що передбачена заходами програми за рахунок коштів бюджету Бахмутського району.