В Бахмутському районі спільно відновили пам’ятник

Дата: 07.05.2020 10:01

Спільними зусиллями цивільно-військового співробітництва та мешканців відновлено пам’ятник Скорботної Матері в смт Луганське.

Пам’ятник Скорботної Матері в Луганському знають всі, від мала до велика. В святкові та пам’ятні дні біля нього збираються мешканці міста, щоб згадати подвиг предків та хвилиною мовчання вшанувати тих, хто віддав життя за мир в далекі роки та сьогодні.

Офіцери цивільно-військового співробітництва CIMIC Svitlodarsk разом з колективом Луганської селищної ради провели поточний ремонт пам’ятника.

Слід зазначити, що завдяки тісній співпраці районної державної адміністрації, місцевих рад з військовими в районі з’явилося декілька нових пам’ятних знаків.

8 та 9 травня  керівництво району, місцевих рад та представники ветеранських організацій покладуть квіти та вшанують пам'ять героїв. Мітинги та святкові ходи не будуть проводитися у заявку з дією карантину.