Не залишаємо поза увагою мешканців Бахмутського району, які постраждали внаслідок ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 06.05.2020 15:54

З метою соціальної підтримки громадян, які потребують додаткової соціальної підтримки,  відповідно до Порядку використання субвенції з обласного бюджету бюджетам міст обласного значення, районів, об’єднаних територіальних громад на забезпечення виплати матеріальної допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2020 році, управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області розпочато виплату матеріальної допомоги. Вже найближчим часом кошти, за рахунок відповідної субвенції, отримають 138 учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорія 1) та 8 потерпілих від Чорнобильської катастрофи, (категорія 1), що мешкають на території Бахмутського району.