A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

В Бахмутському районі діє Програма підтримки військовослужбовців

Дата: 06.05.2020 14:50
Кількість переглядів: 706

Фото без опису

Другий рік поспіль за ініціативою Бахмутської районної державної адміністрації з метою збільшення рівня мотивації громадян для вступу на військову службу, Бахмутською районною радою приймається Районна програма підтримки війсковослужбовців, що мешкають на території району, зарахованих для проходження служби в Збройних силах України за контрактом.

У 2019 році 28 війсковослужбовців отримали одноразову грошову матеріальну допомогу у розмірі 5000 грн.

Районна програма підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження служби в Збройних силах України за контрактом у 2020 році (далі  - Програма)  розроблена з метою поліпшення фінансово-матеріального становища громадян Бахмутського району, які виявили бажання в складний для країни час захищати її територіальну цілісність та недоторканість, уклавши контракт щодо проходження військової служби у Збройних силах України. Цього року на виконання Програми передбачено 100000 грн.

В умовах сьогодення при виконанні заходів програми маємо на меті посилення соціального захисту військовослужбовців та підвищення іміджу військової служби за контрактом, поліпшення матеріального становища військовослужбовців військової служби за контрактом у Збройних силах України за рахунок одноразової матеріальної допомоги з  бюджету Бахмутського району.

Одноразова матеріальна допомога надається на підставі наданого Бахмутським об’єднаним міським військовим комісаріатом Донецької області списку військовослужбовців для виплати одноразової матеріальної допомоги, які уклали контракт про проходження військової служби у Збройних силах України за контрактом у 2020 році і на час укладання контракту зареєстровані за місцем проживання в Бахмутському районі.

Для надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, які зараховані у 2020 році на військову службу за контрактом до лав Збройних сил України, надаються такі документи:

  • заява;
  • копії сторінок паспорта отримувача одноразової допомоги з даними про прізвище, ім’я та по батькові і реєстрації за місцем проживання;
  • копія ідентифікаційного номера заявника;
  • копія контракту про проходження військової служби або копії витягу з наказу командира військової частини про прийняття на військову службу за контрактом;
  • реквізити банку та номер особового рахунку, на який буде перерахована допомога;
  • згода на обробку та використання персональних даних.

У разі подання неповного комплекту документів – призначення одноразової матеріальної допомоги не здійснюється.

Щомісяця (за наявності) Бахмутський об’єднаний міський військовий комісаріат Донецької області надає до управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації (далі - Управління) список військовослужбовців, які зараховані у 2020 році на військову службу за контрактом до лав Збройних сил України. На сьогодні налічується 4 мешканці районну, яким впродовж травня буде здійснено заохочувальну виплату.

Особи, які мають право на одноразову матеріальну допомогу з документами звертаються до Управління.

Управління розглядає звернення та приймає відповідне рішення про надання матеріальної допомоги заявнику. Розмір одноразової матеріальної допомоги складає 5000,00 грн.

Виплата одноразової матеріальної допомоги здійснюється Управлінням протягом місяця з дня подачі повного комплекту документів.

З будь-яких питань щодо призначення та виплати одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, які зараховані на військову службу за контрактом протягом 2020 року  звертатися безпосередньо до управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області за телефоном: (0627) 44-71-55, або за адресою: вул. Миру, 69, м. Бахмут.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора