В Бахмутському районі завершився другий етап відновлення закладів освіти

Дата: 06.05.2020 14:57

За ініціативою голови Бахмутської районної державної адміністрації  Тетяни Єрохіної, при підтримці голови Донецької облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Кириленка П.О., за участю Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації (за рахунок регіонального матеріального резерву) для  Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Бахмутського району Донецької області та Світлодарського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I ступеня – гімназія» було виготовлено по 10 віконних блоків для кожного закладу.

На даний час підрядною організацією виконано роботи по встановленню віконних блоків, ведуться підготовчі роботи до штукатурення откосів.

Завдяки заміні вікон вигляд фасадів значно змінився.  Тепер школи мають   сучасний вигляд.  В перспективах передбачається ремонт вестибюля Миронівської ЗОШ № 1.

Крім того, ще 28 родин селища Луганського виявили бажання власними силами відновити покрівлі за рахунок матеріалів обласного матеріального резерву.