В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

06 травня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна в онлайн-режимі провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянуто 1 заява. За результатами розгляду документів малозабезпеченій сім’ї буде призначена державна соціальна допомога.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянуто 4 заяви щодо призначення житлової субсидії. Більшість заяв за результатами розгляду була задоволена. На підставі діючого законодавства 1 заявнику відмовлено у призначенні житлової субсидії.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 39 заяв ВПО. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. Внутрішньо переміщеним особам будуть призначенні різні види соціальних виплат.