«Натхнення» в Бахмутському районі отримав подарунки

Творчій колектив «Натхнення» від голови  Бахмутської РДА Тетяни Єрохіної  отримав в  подарунок костюми.

На базі відділення денного перебування м. Світлодарськ  комунальної  установи «Бахмутський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» вже другий рік працює творчій колектив. Відвідувачі , а це люди похилого віку, займаються з музичним працівником і вже виступають з гарним репертуаром. Під час однієї з зустрічей голова райдержадміністрації зауважила, що таланти пора показати своїм землякам. Але для виступів на сцені необхідні професійні костюми. Поки вирішили питання з пошивом спідниць, наступним кроком будуть блузи з вишивками.

На жаль, сьогодні у зв’язку з карантином виступ переноситься. До наступного свята питання сценічних костюмів буде вирішено остаточно.

Нагадаємо, що на базі університету третього віку у м. Часів ЯР вже є творчій колектив, який отримав від голова РДА також костюми для виступу.