В Бахмутському районі відновили перші 10 будинків

Дата: 05.05.2020 08:22

10 будинків в смт Луганське відновлені силами власників за рахунок обласного матеріального резерву.

У квітні  на території Бахмутського району, незважаючи на додаткові обмеження, спричинені коронавірусною хворобою COVID-19, були розпочаті роботи з відновлення житла, пошкодженого внаслідок обстрілів під час проведення АТО/ООС.

За підтримки Донецької облдержадміністрації та залученням сил ДСНС, в рамках реалізації обласної програми (за рахунок регіонального матеріального резерву), були завезені будівельні матеріали, за допомогою яких у районі буде відновлено щонайменше 150 будинків.

10 родин вже завершили ремонті роботи і відновили свої покрівлі. Почин сусідів підтримують і інші мешканці селища, на сьогодні є більше десятка родин, які власними силами будуть ремонтувати будинки.

В планах - роботи по відновленню житла у смт Миронівський( КП «Мирком» вже отримав будівельні матеріали), місто Світлодарськ, селище Новолуганське та селище Кодема. На жаль, питання відновлення житла в Травневому та Гладосове не вирішено.

Сюжет про відновлення: