Рейтинг конкурсних пропозицій, які подавали ІГС для участі у конкурсі з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених ІГС для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету у 2020 році

Дата: 27.04.2020 16:33

За результатами оцінки, поданих до Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, членами конкурсної комісії складений рейтинг конкурсних пропозицій. За рейтингом конкурсних пропозицій переможцями визначено  6 громадських організацій.

Керуючись Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011№1049, конкурсна комісія прийняла  рішення щодо визначення переможців конкурсу та обсягів бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) ними відповідної програми (проєкту, заходу).

Назва ІГС

Назва програми

(проєкту, заходу)

Обсяг фінансу-вання, тис.грн.