A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ! БЛІЦ КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ. МІЙ ДІМ – МОЯ ФОРТЕЦЯ

Дата: 24.04.2020 11:05
Кількість переглядів: 1161

Фото без опису

МІЙ ДІМ – МОЯ ФОРТЕЦЯ.  БЛІЦ КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ

(малюнки плакати-колажі відео ролики)

Спільнота ОСББ Донеччини за підтримки проекту ЄС/ПРООНHOUSES та за сприяння департаменту ЖКГ Донецької облдержадміністрації запрошують дітей та підлітків (разом з батьками) провести час карантину з користю для себе і свого будинку: надати своє бачення ідеального дому, в якому ми живемо.

Сьогодні кожен з нас особисто відчуває, що дім – це справді наша фортеця. Місце, в якому людина почуває себе в безпеці, де затишно і комфортно всім, де панує мир та злагода, взаєморозуміння, повага, взаємодопомога. Від поведінки кожного з нас залежить якість нашого середовища.      

Девіз конкурсу: Добре там, де є Я. Мій дім – моя фортеця…

Що би Ви хотіли бачити на своїх подвір’ях, щоб відчувати себе щасливими? Яким має бути подвір’я вашої мрії? Як правильно господарювати та утримувати будинок ефективно, з мінімальними витратами отримувати максимальну вигоду? Що ми маємо робити, щоб зберігати енергію та зменшити негативний вплив на природу? Як Ви допомагаєте своїм рідним та сусідам? З ким і як спілкуєтесь? Як розумієте поняття добросусідства?  - Все починається з ідеї. Запустіть свою ідею в простір -  і вона обов’язково збудеться. 

У конкурсі можуть брати участь діти та підлітки від 5 до 16 років.

НОМІНАЦІЇ КОНКУРСУ:

1. ДИТЯЧИЙ МАЛЮНОКЯким я бачу свій двір? Дім, в якому я живу.

2. ПЛАКАТ / КОЛАЖ. «Мій ресурсоефективний* дім: чи я в домі господар?»  

3. ВІДЕО РОЛИК. «Мій дім і Я: взаємодія»

Термін конкурсу:  20 квітня - 20 травня 2020 року. Підведення підсумків конкурсу відбудеться он-лайн після 20 травня 2020 року.

Кращі роботи будуть визначені за кожною номінацією відповідно до визначеної бальної системи оцінювання. Переможці отримають заохочувальні та цінні призи.

Кращі ідеї робіт переможців будуть використані у матеріалах інформаційної кампанії щодо просування можливостей ефективного управління багатоквартирними будинками та формування культури відповідального мешканця.

УМОВИ ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ – додаються: (файл Положення про конкурс ОСББ)

Додаткову інформацію щодо участі у конкурсі можна отримати, задавши питання на електронну адресу організаторів:  konkurs.gsosbbdon@gmail.com


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора