В Бахмутській РДА підписано меморандум про співпрацю

З метою подальшої співпраці в реалізації проектів, направлених на покращення якості життя мешканців населених пунктів, які розташовані на лінії зіткнення, між Бахмутською райдержадміністрацією та БО «БФ «АДРА» підписано меморандум про співпрацю.

На сьогодні в районі діють декілька проектів благодійної організації, серед них покращення транспортного сполучення, надання психологічної підтримки, покращення водопостачання в окремих населених пунктах .

Голова Бахмутської районної державної адміністрації Тетяна Єрохіна подякувала представнику організації АДРА за порозуміння в вирішенні багатьох проблем і своєчасне реагування. Зі свого боку Сергій зазначив, що район завжди оперативно надає необхідну інформацію, визначає пріоритети, що  дозволяє втілювати проекти вжиття.

Наразі в Світлодарську розпочинається реалізація ще одного проекту, який планується завершити в листопаді