В Луганській ЗОШ відремонтували покрівлю приміщення спільними зусиллями влади, батьків і освітян

Дата: 23.04.2020 15:43

За ініціативою голови  Бахмутської районної державної адміністрації  Тетяни Єрохіної, при підтримці голови Донецької облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації  Павла Кириленка , за участю Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації (за рахунок регіонального матеріального резерву) для  Луганської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бахмутського району Донецької області були виділені будівельні матеріали для проведення ремонту господарських приміщень, які на даний момент використовуються як гаражі для шкільних автобусів.

Силами батьків, колишніх випускників школи, робітників закладу було проведено демонтаж старої покрівлі (руберойду, цементної стяжки, прибирання демонтованого сміття). Робітниками 23 Державного пожежного рятувального загону виконані роботи по відновленню покрівлі: покладені бруси, набиті дошки обрешетування, укладений шифер.

Колектив Луганській ЗОШ висловлює слова щирої вдячності за розуміння, підтримку та небайдуже ставлення до потреб закладів освіти Бахмутській райдержадміністрації Донецької області в особі голови - Єрохіної Тетяни Іванівни, керівнику 23 Державного пожежного рятувального загону Роменському Г.С. та робітникам цього загону, усім, хто приймав участь у ремонті покрівлі!