В Бахмутському районі відбулася передача допомоги від НО «АКТЕД»

Дата: 23.04.2020 15:32

У місті Світлодарськ Бахмутського району відбулась зустріч голови Бахмутської РДА Тетяни Єрохіної з представниками неурядової організації АКТЕД у присутності голів місцевого самоврядування та місцевого підрозділу ДСНС України у Донецькій області з приводу підтримки мешканців населених пунктів району, розташованих біля лінії зіткнення, з питання організації захисту населення під час обмежувальних заходів для запобігання поширенню захворюваності на коронавірус COVID-19 на території Бахмутського району.

Наразі, за координацією голови Бахмутської райдержадміністрації Єрохіної Тетяни, в рамках співпраці між РДА з АКТЕД, за фінансовою підтримкою Генеральної дирекції з гуманітарної допомоги та кризового управління (ECHO) та Управління зовнішньої допомоги США у справах надзвичайних ситуацій (OFDA), було передано органам місцевого самоврядування та 23 Державному пожежо-рятувальному загону ГУ ДСНС України у Донецькій області оприскувачі ручні, хлорвмісний засіб «Білизна», мило рідке для подальшого розповсюдження серед населення та використання підприємствами, установами й організаціями.

Бахмутська райдержадміністрація висловлює вдячність за співпрацю та надання допомоги Бахмутському району.