В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

22 квітня в онлайн-режимі проведені засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянуто 1 заява. За результатами розгляду документів малозабезпеченій сім’ї буде призначена державна допомога.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянуто 3 заяви щодо призначення житлової субсидії. За результатами розгляду усі заяви були задоволені.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 20 заяв ВПО. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. ВПО будуть призначенні різні види соціальних виплат.