В Бахмутському районі розглядали пропозиції від інститутів громадянського суспільства

Дата: 21.04.2020 15:37

Конкурсна комісія з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів бюджету  Бахмутського  району, допустила до участі в конкурсі 6 громадських організацій. До участі в конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету у 2020 році(далі - конкурс), було надано 7 конкурсних пропозицій від 7 громадських об'єднань. По кожній з пропозицій відбувався окремий розгляд, а саме на відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням, визначеним організатором конкурсу, та місцевим програмам; відповідність районному рівню виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу).

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна зазначила, що організації проявили активність і на належному рівні подали документи. За результатами голосування на наступному етапі будуть заслухані наступні проекти та програми:  «Ветерани. Пам’ять – в турботі», «Досвідчені не схиблять», «Наша біль і пам’ять» «Добра справа» та інші.

Наступне засідання комісії відбудеться 24 квітня.