Більше тисячі громадян Бахмутського району отримають одноразову доплату

Дата: 17.04.2020 10:52

До уваги громадян, які мешкають на території Бахмутського району!

На даний час  держава докладає максимальних зусиль для того, щоб громадяни України відчували себе  соціально захищеними в умовах посилення глобальної  економічної кризи та  поширення вірусу COVID-19. Особливо це стосується підтримки пенсіонерів та інших соціально вразливих категорій населення. Кабінетом Міністрів України був прийнятий Порядок виплати одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у сумі 1000 гривень окремим категоріям населення затверджений постановою Кабінетом Міністрів України від 1 квітня 2020 року № 251 (далі – Порядок).

У зв’язку з вступом в силу Порядку управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області було зроблено нарахування одноразової доплати у розмірі 1000 гривень – 1067 одержувачам державної соціальної допомоги, а саме:

• одержувачам державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб з інвалідністю з числа, які одночасно з допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»);
  • одержувачам державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;
  • одержувачам тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

З будь-яких питань щодо призначення та виплати усіх видів державних допомог рекомендуємо звертатись безпосередньо до управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації за телефоном 44-71-55.