ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ! Центр надання адміністративних послуг при Бахмутській райдержадміністрації інформує

З 15 квітня 2020 року значно розширено перелік адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг при Бахмутській райдержадміністрації (далі - ЦНАП). Тепер мешканці Бахмутського району також зможуть отримати в ЦНАП послуги у сфері соціального захисту, державної реєстрації, освіти, культури, молоді та спорту, містобудування, архітектури та інші.

Детальніше з переліком адміністративних послуг можна ознайомитися:

- Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг при Бахмутській райдержадміністрації.

Додатково повідомляємо, що ЦНАП працює в звичайному режимі, але з урахуванням протиепідемічних заходів.