В Бахмутському районі усунені недоліки з протипожежної безпеки

Дата: 15.04.2020 10:56

Питання стану протипожежної безпеки в закладах освіти району знаходиться на постійному контролі керівництва Бахмутської райдержадміністрації. З приводу виконання робіт по усуненню недоліків по результатам перевірки стану протипожежних заходів в  загальноосвітніх школах  голова райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу нараду з начальником відділу освіти Світланою Гатченко.

Певний обсяг робіт, в межах наявних асигнувань, вже виконано в Миронівській ЗОШ № 1, зараз ведуться роботи в Миронівській ЗОШ № 2. Наразі проведено виконання з’єднання жил електромереж за допомогою скруток, придбані вогнегасники. У Програмі економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2020 рік передбачено захід «Організація та проведення заходів з протипожежної безпеки; заходів з охорони праці (гігієнічне навчання)» в сумі 316,620 тис.грн., які використовуються на усунення встановлених порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту. Також Бахмутська районна державна адміністрація  звернулася до Донецької обласної державної адміністрації про виділення додаткової суми у розмірі 762,725 тис.грн. для усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.