В Бахмутській РДА відбулася зустріч з духовенством

Дата: 13.04.2020 13:32

З метою обговорення ситуації по дотриманню умов карантину голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна провела робочу зустріч з представниками духовенства.

Настоятель Свято-Покровського храму отець Миколай  розповів про умови проведення служб, обмеження, які тимчасово введені для парафіян. В пасхальні свята необхідно дотримуватися певних правил, а саме не допускати скупчення людей, проведення трапез та інших заходів. Настоятель зауважив, що вже сьогодні проводить роз’яснювальну роботу і  закликає всіх дотримуватись правил карантину.

Враховуючи ситуацію, яка склалася у зв’язку з пандемією COVID-19,  було вирішено, що  в святкові дні буде забезпечено взаємодію між церквою, владою та правоохоронними органами.

Одночасно місцевим радам Бахмутського району запропоновано вжити заходів стосовно відвідування  кладовищ на поминальні дні.