В Бахмутському районі школа отримала допомогу

10 квітня  2020 року до Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 Бахмутської районної ради Донецької області завітали  представники благодійної організації «Благодійний фонд «Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД в Україні». В якості гуманітарної допомоги в рамках проєкту «Підтримка освіти на сході України» школі  було передано 4 швейні машинки Brother FS-20.  Враховуючи ситуацію, яка склалася у зв’язку з пандемією COVID-19,  було вирішено долучитися до виготовлення марлевих пов’язок, які будуть передані представниками  благодійної організації  малозахищеним верствам населення.

Ми вдячні благодійній організації «Благодійний фонд «Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД в Україні», за оновлення матеріально-технічної бази кабінету обслуговуючої праці. Сподіваємося на подальшу співпрацю