В Бахмутському районі розпочата виплата разової грошової допомоги до 5 травня

Дата: 10.04.2020 15:39

Постановою Кабінету Міністрів України від 19.02.2020 № 112 «Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» затверджені розміри разової грошової допомоги до 5 травня на 2020 рік, зокрема:

1) особам з інвалідністю внаслідок війни:

I групи — 4 120 гривень;

II групи — 3 640 гривень;

III групи — 3 160 гривень;

2) учасникам бойових дій — 1 390 гривень;

3) членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих ветеранів війни — 900 гривень;

4) учасникам війни — 570 гривень.

Управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації проведена робота щодо формування виплатних документів для забезпечення виплати разової грошової допомоги до 5 травня особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та жертвам нацистських переслідувань.

Загальна сума виплат 1743 особам складає 2182,04 тис. грн. Виплата грошової допомоги буде проведена через відділення зв'язку або через установи банків (шляхом перерахування на особовий рахунок отримувача) пенсіонерам - за місцем отримання пенсії, а особам, які не є пенсіонерами, - за місцем їх проживання чи одержання грошового утримання.

Також управління інформує, що особи, які не отримають грошову допомогу, зокрема ті, що набули згідно із статтями 6, 7, 9, 10 і 11 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» відповідний статус до 5 травня 2020 року включно, мають право звернутися за нею до управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області та отримати її до 30 вересня поточного року.

Додаткову інформацію щодо виплати грошової допомоги до 5 травня мешканці району можуть отримати звернувшись до управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації за адресою: м. Бахмут, вул. Миру, 69 (телефон для довідок (0627)44-91-70, 44-71-55), або до уповноважених осіб, що визначені виконавчими органами сільських, селищних, міських рад та ради об’єднаної територіальної громади.