A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Бахмутська РДА продовжує співпрацю зі штабом ООС

Дата: 10.04.2020 14:56
Кількість переглядів: 944

Фото без опису

Наказом  Командувача об’єднаних сил генерал лейтенантом  голова Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області Тетяна Єрохіна нагороджена відзнакою Командувача об’єднаних сил «За звитягу та вірність».

Співпраця з військово-цивільним співробітництвом дозволяє вирішувати багато питань в Бахмутському  районі. Супровід фахівців в населенні пункти на лінії зіткнення, допомога у відновленні об’єктів інфраструктури та житлових будинків, участь у заходах національно-патріотичного виховання – це зовсім невеликий перелік взаємодопомоги. Але завдяки цьому життя в районі триває і жодна людина не залишається без уваги.

«За старанність, розумну ініціативу та сумлінне виконання службових завдань  в районі проведення операції об’єднаних сил , - прописано в витязі з наказу.

– Сподіваюся, що всі наші спільні дії будуть тільки на благо людей і на користь державі. Вдячна за таку велику честь і в подальшому буду служити нашому району і нашим людям, подякувала Тетяна Єрохіна за нагороду.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора