Атестація-2020 у Бахмутському районі

Дата: 10.04.2020 14:49

10 квітня 2020 року у відділі освіти Бахмутської райдержадміністрації відбулося засідання атестаційної комісії II рівня, яке  відповідно до листа МОН від 27.03.2020 року № 1/9-179 «Щодо проведення атестації педагогічних працівників у 2020 році в умовах карантину», було проведено в дистанційному режимі. Засідання відбулося на платформі для відеоконференцій Google Hangouts, яка дала можливість провести засідання організовано за дистанційної участі усіх членів атестаційної комісії та педагогічних працівників, які атестуються у 2020 році. Для організованого проведення було складено графік, члени районної атестаційної комісії, педагоги закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти долучилися до засідання, що проходило відповідно до вимог, без порушень регламенту під керівництвом начальника відділу освіти БРДА. Кожен педагог, який атестувався, поділився досвідом щодо навчання учнів з використанням дистанційних технологій, проінформував, які ресурси чи платформи використовує та які ставить завдання на  майбутнє. Керівники та члени районної атестаційної комісії надали грунтовні характеристики щодо педагогічної діяльності учителів. За результатами відкритого голосування комісією ІІ рівня було атестовано 24 педагога з освітніх закладів Бахмутського району.

Отже, успішно проведена організаційна та методична робота атестаційної комісії забезпечила належний рівень атестації педагогів відповідно до Типового положення атестації педагогічних працівників.