Інформація про стан виплат в Бахмутському районі!

Дата: 08.04.2020 15:20

До уваги громадян, які мешкають на території Бахмутського району, в тому числі внутрішньо переміщених осіб!

Управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області (далі – Управління) у період дії карантинних заходів забезпечено своєчасну виплату державних соціальних допомог.

У зв’язку з вступом в силу Закону України від 30.03.2020 № 540-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» Управлінням був здійснений автоматично розрахунок, без звернення громадян у розмірах, що були призначені станом на лютий 2020 року 941 одержувачу державної соціальної допомоги із них:

• допомога на дітей одиноким матерям – 299 осіб;
  • державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям – 168 осіб;
  • допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування – 13 осіб;
  • державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю – 13 осіб;
  • щомісячна грошова допомога малозабезпеченій особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним - 20 осіб;
  • тимчасова державна допомога дітям – 5 осіб;
  • державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю – 18 осіб;
  • адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг – 405 осіб.

Виплату державних соціальних допомог проведено на додатковий період нарахування квітня 2020 року.

Звертаємо Вашу увагу, що після закінчення дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) отримувачам державної соціальної допомоги та державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, яким був здійснений автоматично розрахунок, необхідно буде звернутися з заявою та необхідними документами для подальшого проведення перерахунку розміру виплачених державних соціальних допомог.

З будь-яких питань щодо призначення та виплати усіх видів державних допомог рекомендуємо звертатись безпосередньо до управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації за телефоном 44-71-55.