A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

До уваги отримувачів всіх видів соціальних виплат

Дата: 08.04.2020 14:51
Кількість переглядів: 689

Фото без опису

В Бахмутському районі виплачуються всі види  державної соціальної допомоги. Комісії по призначенню працюють щотижнево в режимі онлайн.

08 квітня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна в онлайн-режимі провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянуто 4 заяви. За результатами розгляду документів малозабезпеченим сім’ям буде призначена державна допомога.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянуто 17 заяв щодо призначення житлової субсидії та 3 заяви про включення до ЄДАРП і надання пільг. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 357 заяв внутрішньо переміщених осіб без акта обстеження матеріально-побутових умов сім'ї з урахуванням вимог Закону України від 30.03.2020 №540 - IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій, у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID - 2019)", яким заборонено здійснення перевірок фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. ВПО будуть призначенні різні види соціальних виплат.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора