ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ! УПСЗН Бахмутської РДА інформує

Дата: 07.04.2020 16:44

Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації повідомляє наступне.

Урядом 25.03.2020 прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 247 «Про особливості надання житлових субсидій», якою передбачено:

• заборону припинення під час карантину призначених житлових субсидій, за винятком випадків, коли унеможливлюється їх надання, зокрема у разі переїзду домогосподарства в інше житлове приміщення (будинок) або у разі смерті одинокої особи;
  • призначення у травні 2020 року житлової субсидії на наступний період усім домогосподарствам, які її отримували в опалювальному періоді 2019-2020 років, без їхніх звернень;
  • житлова субсидія буде призначатися громадянам, які були звільнені з роботи в період карантину у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників і зареєструвалися в службі зайнятості як безробітні, на підставі заяв про призначення житлових субсидій та інформації центрів зайнятості щодо перебування таких громадян на обліку.

При цьому, для розрахунку житлової субсидії враховується розмір призначеної допомоги по безробіттю без урахування сум отриманої заробітної плати. Інші види доходів враховуються відповідно до вимог Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848.

На період карантину буде проводитись розрахунок житлових субсидій з урахуванням збільшених норм на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, незалежно від кількості днів дії карантину на місяць.

Таблиця соціальних норм щодо розрахунку розмірів платежів для надання пільг і житлових субсидій у грошовій готівковій і безготівковій формах на період карантину з розрахунку на повний місяць з березня 2020 року.

Послуга

Соціальна норма згідно постанови 409 від 06.08.2014 зі змінами

Соціальна норма на період карантину (основна норма та додаткова тільки для електропостачання)

Електроенергія

70 кВт на сім’ю + 30 кВт на кожного іншого члена сім’ї максимальна норма 190 кВт на домогосподарство

105 кВт на сім’ю + 45 кВт на кожного іншого члена сім’ї максимальна норма 190 кВт на домогосподарство

Електроенергія при наявності електроплити та гарячої води

130 кВт на сім’ю + 30 кВт на кожного іншого члена сім’ї максимальна норма 250 кВт на домогосподарство

195 кВт на сім’ю + 45 кВт на кожного іншого члена сім’ї максимальна норма 375 кВт на домогосподарство

Електроенергія без електроплити без гарячої води, без газового водонагрівача, при наявності холодної води

100 кВт на сім’ю + 30 кВт на кожного іншого члена сім’ї максимальна норма 220 кВт на домогосподарство

150 кВт на сім’ю + 45 кВт на кожного іншого члена сім’ї максимальна норма 330 кВт на домогосподарство

Водопостачання холодної води при наявності гарячого водопостачання

2 куб. м на одну особу

3 куб. м на одну особу

Водопостачання холодної води без гарячого водопостачання

3,6 куб. м на одну особу

Водопостачання горячої води

1,6 куб. м на одну особу

2,4 куб. м на одну особу

Водовідвведення

3,6 куб. м на одну особу

5,4 куб. м на одну особу

Газопостачання на плиту без наявності гарячої води

8,1 куб. м на одну особу

Газопостачання на плиту при наявності газового водонагрівача

10,5 куб. м на одну особу

15,75 куб. м на одну особу

Таким чином, у квітні 2020 року буде проведений перерахунок розміру житлових субсидій за березень у зв’язку із збільшенням нормативів, без звернення громадян.

З будь-яких питань щодо призначення житлової субсидії рекомендуємо звертатись до управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації за телефоном (0627)44-71-55.