В Бахмутському районі співпрацюють куркулі і влада

Дата: 07.04.2020 15:02

В Бахмутській РДА відбулася зустріч керівництва району з представниками громадськості.

Темою зустрічі стало питання співпраці  по забезпеченню медичних установ району засобами індивідуального захисту. Ганна Петриченко керівник ГО «Український донецький куркуль» розповіла, що у зв’язку з ситуацією підприємці перепрофілювалися і успішно шиють халати, маски, і навіть роблять захисні екрани. З метою перевірки засобів індивідуального захисту на практиці голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна придбала захисні екрани для лікарень.

Головні лікарі Світлодарської та Часовоярської лікарень зазначили, що дійсно для медичних працівників на сьогодні актуальним залишається питання безпеки під час роботи. У зв’язку з великою кількістю звернень за засобами індивідуального захисту до постачальників існує певна проблема в їх придбанні. Тому сьогодні було б доцільно співпрацювати з постачальниками, які оперативно поставлять якісну продукцію.

Нагадаємо, що в районі продовжується робота по забезпеченню медичних закладів засобами індивідуального захисту  та засобами дезінфекції.