A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

В Бахмутському районі підведено підсумки першої хвилі дистанційної освіти

Дата: 07.04.2020 13:23
Кількість переглядів: 756

Фото без опису

06 квітня 2020 року освітні заклади Бахмутського району провели планову онлайн нараду у формі круглого столу, на якій вчителі проаналізували та підвели підсумки роботи за допомогою дистанційних технологій.

Під час карантину педагоги використовували додаткові вебпортали та сервіси для створення навчального е-контенту: learningapps, prometheus, ed-era, працюють на платформі Classdojo, Google Classroom та Moodle за допомогою віртуального класу, де створюють публікації (домашнє завдання) для учнів шкіл та мають можливість оцінити виконану роботу дітьми. Платформа має свої переваги так, як батьки також мають можливість переглянути оцінки та проконтролювати виконання завдань. Класні керівники та вчителі-предметники проводять консультування по телефону або ж онлайн за допомогою соціальних мереж та спеціально створених груп. Педагогами району були враховані всі методичні рекомендації відділу освіти Бахмутської райдержадміністрації, департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, інституту післядипломної педагогічної освіти Донецької облдержадміністрації.

Наприкінці наради були сплановані заходи щодо подальшої організації дистанційного навчання в освітніх закладах.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора