До уваги мешканців Бахмутського району пільгових категорій населення, які перебувають на обліку для отримання санаторного-курортного лікування та проходження реабілітації!

Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, тимчасово призупинено видачу пільговим категоріям населення санаторно-курортних путівок та направлення даних осіб до санаторно-курортних закладів сфери управління Мінсоцполітики. Разом з тим, тимчасово призупинено направлення осіб з інвалідністю на реабілітацію до реабілітаційних закладів сфери управління Мінсоцполітики.

Про відновлення санаторно-курортного лікування та проведення реабілітації у підвідомчих закладах сфери управління Мінсоцполітики буде проінформовано додатково.