В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

01 квітня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна в онлайн-режимі провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянуто 1 заява. За результатами розгляду документів малозабезпеченій сім’ї буде призначена державна допомога.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянуто 10 заяв щодо призначення житлової субсидії. 4 заяви за результатами розгляду були задоволені. На підставі діючого законодавства 6 заявникам відмовлено у призначенні житлової субсидії.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 15 заяв ВПО. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. ВПО будуть призначенні різні види соціальних виплат.