В УПСЗН Бахмутської райдержадміністрації нова очільниця

Дата: 01.04.2020 10:16

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна представила нову начальницю управління праці та соціального захисту району. Розпорядженням голови Бахмутської РДА від 31 березня 2020  призначено Антипенко Наталію Валеріївну.

До призначення Наталія Антипенко працювала в фінансовому управлінні, очолювала відділ доходів.  Має досвід роботи в соціальній сфері, свою трудову діяльність розпочала в управлінні соціального захисту населення Артемівської  міської ради.

–  Дуже сподіваюсь, що колектив управління на чолі з новим керівником залишиться на тих же позиціях і буде працювати для людей. У вас відповідальна справа – соціальний захист, надання допомоги тим, хто опинився у складних ситуаціях, хто потребує державних виплат. Сьогодні ви працюєте в складних умовах, але продовжуєте надавати всі види послуг, за що я вам вдячна. Прошу  підтримати нового керівника.

Від керівництва райдержадміністрації Наталії Валеріївні були вручені квіти.

Управління праці продовжує роботу в штатному режимі, але з обмеженим доступом відвідувачів.