В Бахмутському районі сформовані медичні мобільні бригади

Дата: 31.03.2020 15:03

На  засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бахмутського району, яке відбулося в онлайн режимі, були сформовані медичні бригади.

КНП «Часовоярська багатопрофільна лікарня планового лікування Бахмутської районної ради», КНП «Світлодарська багатопрофільна   лікарня планового лікування Бахмутської районної ради», КНП «Сіверська багатопрофільна лікарня планового лікування Бахмутської районної ради» визначили транспортні засоби та медичних працівників. Мобільні бригади створені  з метою активного виявлення і надання допомоги хворим на COVID-19.

Додатково повідомляємо, що для лікарень вторинного рівня в районі  Донецькою ОДА виділені швидкі експрес – тести. З районного матеріального резерву лікарням передані захисні костюми, бахіли. Наразі досягнуто домовленості з однією з міжнародних організацій щодо підвезення медичних працівників у разі необхідності.