В Бахмутському районі приділяється увага віддаленим населеним пунктам

Дата: 30.03.2020 16:22

З метою забезпечення потреб мешканців віддалених населених пунктів Бахмутського району продуктами харчування та предметами першої необхідності  в умовах карантину  організована виїзна торгівля. Керівництвом Бахмутської РДА особисто здійснюється моніторинг роботи суб’єктів підприємництва.

В селища Травневе та Гладосово з метою належного забезпечення будуть організовані додаткові виїзди. На прохання мешканців було розширено асортимент продуктів харчування та збільшено кількість продукції.

Сьогодні питання постачання населених пунктів, які розташовані на лінії зіткнення, вирішується також за допомогою представників  цивільно-військового співробітництва та Гуманітарної місії «Проліска».

Крім того на сьогодні організована інформаційно роз’яснювальна робота серед населення.

Бахмутська РДА висловлює подяку волонтерам, військовим та суб’єктам підприємницької діяльності за розуміння ситуації та надання допомоги. Одночасно звертається до підприємців з проханням не здійснювати безпідставне підвищення цін на продукти харчування та ліки.

Бережіть себе! Залишайтеся вдома!