ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ! ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЛІКАРНІ ПЕРШОЇ ХВИЛІ

Дата: 30.03.2020 10:45

В Україні 240 закладів були визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Це - лікарні першої хвилі, які першими прийматимуть пацієнтів з коронавірусом. Список цих лікарень буде збільшуватись у разі необхідності. Побачити інформацію про лікарні та рівень їхньої оснащеності можна на новому дешборді НСЗУ.

Для мешканців Бахмутського району перелік лікарень, які розташовані на території Донецької області.

КНП "Великоновосілківська центральна районна лікарня"

КНП "Волноваська центральна районна лікарня"

КНП "Перинатальний центр м. Маріуполь"

КНП "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м. Бахмут"