Соціальний захист дітей, особливо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування - пріоритетний напрямок роботи Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 27.03.2020 15:49

27.03.2020 року на  засіданні координаційної ради у справах дітей Бахмутської районної державної адміністрації, яка проведена в системі онлайн, підведені підсумки роботи служби у справах дітей райдержадміністрації за 2019 рік та основні напрями роботи з питань соціального захисту дітей на 2020 рік. Особлива увага приділена питанню організації роботи органів місцевого самоврядування, служби у справах дітей райдержадміністрації, Бахмутського районного центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді, Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щодо забезпечнння житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на території району та регіону за рахунок державного бюджету, обласного бюджету та бюджетів місцевих рад району. Розглянутий та затверджений план спільних заходів щодо соціального захисту дітей, які перебувають у складинх життєвих обставинах, запобігання негативним проявам серед них в Бахмутському районі на 2020 рік.