Карантин – не перешкода для роботи

Дата: 27.03.2020 10:33

На виконання програмних заходів з національно-патріотичного  виховання відділом освіти Бахмутської районної державної адміністрації проведена ґрунтовна робота щодо придбання спорядження (страхувальні системи, карабіни, мотузки, знамена, каремати, компаси, фляги, кружки, казанки, рюкзаки та інше), одягу та взуття для шкіл учасників (Миронівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1, Часовоярська загальноосвітня школа I-III ступенів №15, Луганська загальноосвітня школа I-III ступенів)  Всеукраїнської гри-випробування «Котигорошко», Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Джура-Прикордонник". Надалі підготовка триватиме, попереду ще буде закуплено обладнання для якісної участі дітей Бахмутського району у національно-патріотичних заходах.

Маємо надію, що ситуація в країні стабілізується, всі заплановані заходи відбудуться вчасно, а учні будуть мати гарний результат.