A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

До уваги мешканців Бахмутського району, які отримують субсидію на оплату житлово-комунальних послуг!

Дата: 26.03.2020 14:47
Кількість переглядів: 1144

Фото без опису

Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації звертає  Вашу увагу на те, що прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» не позбавляє громадян обов’язку своєчасного внесення платежів за отримані житлово-комунальні послуги.

Згідно Закону не передбачається:

  • нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги;
  • припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі;
  • примусове виселення із житла та примусове стягнення житла (житлових будинків, частин житлових будинків, квартир, кімнат у квартирах, кімнат, житлових секцій чи блоків у гуртожитках, інших жилих приміщень), що належить на праві приватної власності громадянам України під час примусового виконання рішень судів щодо стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги;
  • примусове виселення громадян за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг із жилих приміщень у будинках державного, громадського житлового фонду та житлового фонду соціального призначення.

Тому ще раз наголошуємо, що відтермінування сплати за послуги не звільняє від сплати фактично спожитих послуг ЖКГ. Заявник щомісяця сплачує вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми житлової субсидії, перерахованої управлінням, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої їм готівкою.

Слід додати, що основна доходна частина підприємств житлово-комунального господарства – це доходи від оплати за надані житлово-комунальні послуги. Тому недостатній рівень розрахунків суттєво впливає на фінансовий стан підприємств житлово-комунального господарства і не дозволяє їм своєчасно та у повному обсязі розраховуватись за спожиті енергоносії, сплачувати заробітну плату тощо.

Для оплати ЖКП не обов’язково особисто відвідувати відділення банків та Укрпошти, утворюючи черги та скупчення людей. На сьогодні існує декілька варіантів оплати послуг, які дозволяють зробити це дистанційно, зокрема використовуючи онлайн-банкінг та Інтернет.

Також звертаємось до рідних та близьких пенсіонерів, осіб похилого віку та маломобільних категорій населення з проханням допомогти вашим бабусям, дідусям, мамам, татам оплатити комунальні послуги без відвідування відділень банків та Укрпошти або зробити це за них.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора