В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 25.03.2020 10:26

25 березня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна в онлайн-режимі провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянуто 3 заяви За результатами розгляду документів 2 малозабезпеченим сім’ям буде призначена державна допомога. 1 заявнику відмовлено, оскільки заявник не працює, не перебуває на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості та не використовує можливостей, передбачених законодавством, задля покращення свого матеріального становища.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 13 заяв ВПО. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. ВПО будуть призначенні різні види соціальних виплат.