Бахмутська РДА працює в режимі скайп конференцій

Дата: 23.03.2020 16:46

Голова Бахмутської РДА, керівник військово-цивільної адміністрації смт Зайцеве та керівники структурних підрозділів взяли участь у скайп нараді під головуванням керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка. На нараді була доведена інформація стосовно ситуації в області, а саме, готовності лікарень до прийому  пацієнтів, забезпеченості необхідним обладнанням. Керівникам міст та районів було доведено про необхідність вирішення питання підвезення медичних працівників до лікарень. На разі в районі це питання вирішується. Обласним департаментом охорони здоров’я було повідомлено про розроблений графік прийому хворих на процедуру гемодіалізу. Це дозволить пацієнтам своєчасно виконувати життєважливу процедуру. Керівництво області зазначило про вжиття заходів стосовно закриття ринків. З метою недопущення масового скопичення людей, і як наслідок зниження ризиків, всі ринки повинні бути зачинені.

Місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування було наголошено про проведення дезінфекції в житловому фонді, мова йшла про місця скопичення людей. За результатами наради на місцеві ради Бахмутського району будуть направлені відповідні листи.