В Бахмутському районі буде здійснюватися підвіз медпрацівників

Дата: 23.03.2020 13:58

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна повідомила, що у районі буде здійснюватися підвіз медичних працівників до медичних закладів.

Під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бахмутського району, яке відбулося у неділю, було зроблено акцент на питання доставки медперсоналу до лікарень. Було з’ясовано, що на сьогодні існує потреба в підвезенні 9 лікарів та медичних сестер, які працюють в лікарні Світлодарська. Саме вони задіяні в процесі прийняття пацієнтів та надання невідкладної допомоги. З матеріального резерву Бахмутської РДА буде виділено пальне для заправки автомобіля лікарні . За словами головного  лікаря  Геннадія Гуржия це дозволить працювати лікарні в штатному режимі, надавати весь перелік необхідних медичних послуг, а у разі необхідності  вжити всіх необхідних заходів по попередженню розповсюдження інфекції.

Від інших  лікарень поки пропозицій стосовно підвезення медичних працівників не надходило.