Карантин в Бахмутському районі

Дата: 21.03.2020 12:49

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна особисто перевірила дотримання карантину в закладах освіти та медицини. В лікарні Світлодарська вжито всіх необхідних заходів, починаючи з пропускного режиму. Медичні сестри вимірюють температуру у всіх відвідувачів, до медичної установи обмежено доступ відвідувачів, проводиться дезінфекція приміщення. Дотримуються карантину і в учбових закладах. Але занепокоєння у голови викликали окремі крамниці, які повинні бути зачиненими, але вони првцювали. Тетяна Єрохіна звернула на це увагу керівництва міста. До речі в районі вже є випадки застосування штрафів до порушників. На сьогодні відпрацьовано механізм оперативної взаємодії з місцевими радами. Керівник району зазначила, що недопустимо порушувати правила карантину і в даному випадку виключень бути не може.