ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ! УПСЗН БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПОВІДОМЛЯЄ

Шановні мешканці Бахмутського району!

У зв’язку з оголошенням в Україні карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020  №211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” та з метою запобігання поширення вірусу COVID-19 Управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації тимчасово обмежено прийом громадян (перебування не більше 5 громадян одночасно в приміщенні та по запису).

Просимо скористатися можливістю звертатися до спеціалістів    управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації з питань надання житлових субсидій, пільг, грошових виплат усіх видів державних допомог, компенсацій громадянам пільгових категорій:

- за телефонами:   (06274) 4 -71-55;  095-891-14-87

- електронною поштою: 25946273@mail.gov.ua

Нагадуємо про можливість оформлення житлової субсидії та допомоги при народженні дитини в режимі он-лайн.

Дякуємо за порозуміння!