В Бахмутському районі розпочаті ремонтні роботи

Дата: 19.03.2020 09:56

Одразу в кількох навчальних закладах району йдуть ремонтні роботи. За рахунок коштів районного бюджету виконуються роботи в Миронівській ЗОШ № 1, Луганській ЗОШ, Світлодарському ЦДЮТ. Будівельні матеріали на ці об’єкти були надані з обласного матеріального резерву, що дозволяє значно менше витратити коштів з районного бюджету.
Від батьків та педагогічного колективу Миронівської ЗОШ№1 надійшла подяка до райдержадміністрації. Заміна покрівлі дозволить вирішити кілька проблем: ліквідує протікання, зробить будівлю теплішою, зупинить руйнування стелі від вологи, і звісно суттєво змінить вигляд школи.

- На сьогодні поки є можливість проводити ремонтні роботи в межах одного населеного пункту. Діти у зв’язку з карантином школу не відвідують, тому загрози для життя школярів та педагогів нема, на об’єктах працюють до 10 осіб, сподіваємося, що в найкоротший термін завершимо роботи, - прокоментувала ситуацію голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна.