Бахмутський район готується до відновлення зруйнованого житла

Дата: 18.03.2020 11:48

В Бахмутському районі ведуться підготовчі роботи по відновленню  житла, пошкодженого внаслідок обстрілів, з  урахуванням протиепізоотичних заходів та карантинних обмежень.

Майже 200 будинків планується відновити за рахунок обласного матеріального резерву  в частині ремонту покрівель. На сьогодні розпочато завіз будівельних матеріалів, а саме шифер, цвяхи, дошки, цемент. Планується розпочати роботи в квітні, але можливо терміни будуть перенесені. Але головне, що  відновлювальні роботи будуть по всім будинкам, які були обстежені фахівцями комунальних підприємств Світлодарська, Миронівського та Луганського. До робіт планується залучати сили ДСНС.

Нагадуємо, що в Донецькій області за рахунок обласного матеріального резерву планується відновлення житлових будинків.